Sākums

Laipni lūgti Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes Jauno zinātnieku skolā! Šeit skolēni, skolotāji un citi interesenti var iegūt ienformāciju par izglītojošām un pētnieciskām aktivitātēm dabas zinātnēs, matemātikā, programmēšanā, inženierzinātnēs, tehnoloģijās un robotikā.

Noslēgusies Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-9. un 10.-12.klašu skolēniem, kas notika 2023.gada 27.janvārī. Laureātu apbalvošana notiks 2023.gada 28.aprīlī klātienē.

Rezultāti ir publicēti sadaļā “Matemātikas un fizikas olimpiāde”


Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas olimpiādes 2023.gada laureāti:

Individuālajā (1.kārtas) konkursā
8.klašu grupā
1.vieta: Ričards Šēns O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
2.vieta: Alens Budreckis O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Evija Pelcere Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
9.klašu grupā
1.vieta: Viesturs Kazbuķis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
2.vieta: Ernests Aleksejevs Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
3.vieta: Matīss Ozolnieks O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Markuss Apenītis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
10.klašu grupā
1.vieta: netika piešķirta
2.vieta: Sandija Gargažina MIKC LMMDV
3.vieta: Paula Sērdiene MIKC LMMDV
3.vieta: Linda Jansone J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola
11.klašu grupā
1.vieta: Kristofers Knapšis Liepājas Valsts 1.ģimnāzija
2.vieta: Verners Valters Skrastiņš Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
3.vieta: Alīne Sļadzevska Nīcas vidusskola
12.klašu grupā
1.vieta: Enriko Babko Liepājas Raiņa 6. vidusskola
2.vieta: Anastasija Simajeva Liepājas Liedaga vidusskola
3.vieta: Kristers Sausiņš Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Komandu kopvērtējumā 8.-9.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 1.komanda Keita Poriņa, Eduards Vārna, Markuss Apenītis, Viesturs Kazbuķis
2.vieta: DA Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 2.komanda Ričards Ģenerālis, Kārlis Politers, Ernests Aleksejevs, Ritvars Aleksejevs
2.vieta: O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 2.komanda Valters Aniņš, Alens Budreckis, Mārtiņš Krampis, Matīss Ozolnieks
3.vieta: Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Diāna Anaņjeva, Ralfs Zeps, Kārlis Roga, Elza Vucena

Komandu kopvērtējumā 10.-12.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Kārlis Lanka, Kristofers Knapšis, Marats Kristiāns Anžans, Olivers Raits
2.vieta: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas komanda Andris Segliņš, Anna Petrova, Kristers Tomsons, Elizabete Cipriķe
3.vieta: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda Everita Reinfelde, Gustavs Pagrabs, Enriko Babko, Kristers Sausiņš

Profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-12.klašu skolēniem

2023.gada  27.janvārī klātienē notika Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiāde. Paldies visiem dalībniekiem! Laureātu apbalvošana notiks 28.aprīlī klātienē.


Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiādes galvenais mērķis ir paaugstināt jaunatnes interesi gan par matemātiku, gan par fiziku un sniegt saskarsmes iespējas jauniešiem ar kopējām interesēm, kā arī atrast matemātiski apdāvinātus skolēnus un stimulēt šo skolēnu darbu, radot papildu iespēju atkārtot un pielietot skolā iegūtās zināšanas jaunās situācijās.

Sacensības noris divās kārtās – individuālā kārta (līdz 40 min.) un komandu kārta (līdz 40 min.).  Komandu vērtējumā ņem vērā arī komandas dalībnieku sniegumu individuālajā kārtā.

Olimpiādes saturs nepārsniedz attiecīgo klašu mācību programmas saturu, taču sekmīgam startam olimpiādē papildus pamatzināšanām nepieciešama arī radoša pieeja, loģiskā domāšana un elementāra orientēšanās matemātikas vēstures jautājumos tādā apjomā, kas ietverts mācību grāmatās un uzziņu krājumos.

Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas olimpiādes 2023.gada laureāti:

Individuālajā (1.kārtas) konkursā
8.klašu grupā
1.vieta: Ričards Šēns O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
2.vieta: Alens Budreckis O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Evija Pelcere Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
9.klašu grupā
1.vieta: Viesturs Kazbuķis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
2.vieta: Ernests Aleksejevs Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
3.vieta: Matīss Ozolnieks O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Markuss Apenītis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
10.klašu grupā
1.vieta: netika piešķirta
2.vieta: Sandija Gargažina MIKC LMMDV
3.vieta: Paula Sērdiene MIKC LMMDV
3.vieta: Linda Jansone J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola
11.klašu grupā
1.vieta: Kristofers Knapšis Liepājas Valsts 1.ģimnāzija
2.vieta: Verners Valters Skrastiņš Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
3.vieta: Alīne Sļadzevska Nīcas vidusskola
12.klašu grupā
1.vieta: Enriko Babko Liepājas Raiņa 6. vidusskola
2.vieta: Anastasija Simajeva Liepājas Liedaga vidusskola
3.vieta: Kristers Sausiņš Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Komandu kopvērtējumā 8.-9.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 1.komanda Keita Poriņa, Eduards Vārna, Markuss Apenītis, Viesturs Kazbuķis
2.vieta: DA Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 2.komanda Ričards Ģenerālis, Kārlis Politers, Ernests Aleksejevs, Ritvars Aleksejevs
2.vieta: O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 2.komanda Valters Aniņš, Alens Budreckis, Mārtiņš Krampis, Matīss Ozolnieks
3.vieta: Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Diāna Anaņjeva, Ralfs Zeps, Kārlis Roga, Elza Vucena

Komandu kopvērtējumā 10.-12.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Kārlis Lanka, Kristofers Knapšis, Marats Kristiāns Anžans, Olivers Raits
2.vieta: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas komanda Andris Segliņš, Anna Petrova, Kristers Tomsons, Elizabete Cipriķe
3.vieta: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda Everita Reinfelde, Gustavs Pagrabs, Enriko Babko, Kristers Sausiņš

Roboti un to programmēšanas nodarbības 1.-6.klašu skolēniem

Divreiz nedēļā (pa ~60 min.) universitātes docētāji un studenti rīko nodarbības skolēniem, kurās iespējams gan uzbūvēt savu Lego Mindstorms robotu, gan iegūt pirmās programmēšanas iemaņas.

Nodarbības notiek Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14,  416.telpā (4.stāvā)

2019.gada rudenī nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās plkst.17.00 – 18.00

Papildus informāciju iegūsiet sūtot jautājumus e-pastā: dzintars.tomsons@liepu.lv

Laipni lūgti Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes Jauno zinātnieku skolā! Šeit skolēni, skolotāji un citi interesenti var iegūt ienformāciju par izglītojošām un pētnieciskām aktivitātēm dabas zinātnēs, matemātikā, programmēšanā, inženierzinātnēs, tehnoloģijās un robotikā.

Noslēgusies Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-9. un 10.-12.klašu skolēniem, kas notika 2023.gada 27.janvārī. Laureātu apbalvošana notiks 2023.gada 28.aprīlī klātienē.

Rezultāti ir publicēti sadaļā “Matemātikas un fizikas olimpiāde”


Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas olimpiādes 2023.gada laureāti:

Individuālajā (1.kārtas) konkursā
8.klašu grupā
1.vieta: Ričards Šēns O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
2.vieta: Alens Budreckis O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Evija Pelcere Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
9.klašu grupā
1.vieta: Viesturs Kazbuķis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
2.vieta: Ernests Aleksejevs Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
3.vieta: Matīss Ozolnieks O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
3.vieta: Markuss Apenītis Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
10.klašu grupā
1.vieta: netika piešķirta
2.vieta: Sandija Gargažina MIKC LMMDV
3.vieta: Paula Sērdiene MIKC LMMDV
3.vieta: Linda Jansone J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola
11.klašu grupā
1.vieta: Kristofers Knapšis Liepājas Valsts 1.ģimnāzija
2.vieta: Verners Valters Skrastiņš Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola
3.vieta: Alīne Sļadzevska Nīcas vidusskola
12.klašu grupā
1.vieta: Enriko Babko Liepājas Raiņa 6. vidusskola
2.vieta: Anastasija Simajeva Liepājas Liedaga vidusskola
3.vieta: Kristers Sausiņš Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Komandu kopvērtējumā 8.-9.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 1.komanda Keita Poriņa, Eduards Vārna, Markuss Apenītis, Viesturs Kazbuķis
2.vieta: DA Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 2.komanda Ričards Ģenerālis, Kārlis Politers, Ernests Aleksejevs, Ritvars Aleksejevs
2.vieta: O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 2.komanda Valters Aniņš, Alens Budreckis, Mārtiņš Krampis, Matīss Ozolnieks
3.vieta: Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Diāna Anaņjeva, Ralfs Zeps, Kārlis Roga, Elza Vucena

Komandu kopvērtējumā 10.-12.klašu grupā

1.vieta:
ceļojošā balva
Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda Kārlis Lanka, Kristofers Knapšis, Marats Kristiāns Anžans, Olivers Raits
2.vieta: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas komanda Andris Segliņš, Anna Petrova, Kristers Tomsons, Elizabete Cipriķe
3.vieta: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda Everita Reinfelde, Gustavs Pagrabs, Enriko Babko, Kristers Sausiņš

Kontakti

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Lielā iela 14, LV-3401 Liepāja, 404. un 414.telpa
Tālrunis: 63454046 ;  26110394 ; 2611039 ; 26998862 ; 29471460
E-pasts: dif@liepu.lv
Mājaslapa: http://dif.liepu.lv/ ; http://skola.liepu.lv

Pasākuma “Ziemassvētku stāsts” 2019.gada konkursu rezultāti

Programmēšanas konkurss 1.-6.klašu skolēniem (.pdf) Robotu sacensības 1.-6.klašu skolēniem (.pdf) Multimediju prezentāciju konkurss 1.-6.klašu skolēniem (.pdf) Grand Prix turnīrs 1.-6.klašu skolēniem (.pdf) Programmēšanas konkurss 7.-12.klašu skolēniem (.pdf) Robotu sacensības 7.-12.klašu skolēniem (.pdf) Multimediju prezentāciju konkurss 7.-12.klašu skolēniem (.pdf) Grand Prix turnīrs 7.-12.klašu skolēniem (.pdf)