Datorzinātņu olimpiāde

Liepājas Universitātes
Datorzinātņu olimpiāde 2020

Sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli valstī (no 13.marta līdz 14.aprīlim) Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiādes konkursi skolēniem un studentiem tiek pārcelti.
Informācijas par olimpiādes norises datumiem sekos pēc minētā perioda.

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte ik gadus pavasarī organizē Datorzinātņu olimpiādi. Šogad tā notiks mazliet agrāk kā ierasts – no 23. līdz 27. martam.

Olimpiādē aicināti piedalīties un savas zināšanas apliecināt skolēni, informātikas/datorikas skolotāji un studenti.

Arī šogad dažādu vecumu skolēni un studenti varēs sacensties dažādos ar programmēšanu saistītos konkursos. 2020.gada jaunums – konkurss “Viedās tehnoloģijas”, kurā savas zināšanas elektronikā un programmēšanā varēs apliecināt 9.-12. klašu skolēni un studenti. Sīkāk ar olimpiādes mērķi un detalizētākiem olimpiādes ietvertos organizēto konkursu aprakstiem var iepazīties izlasot Datorzinātņu olimpiādes nolikumu.

Olimpiādes notikumu kalendārs
Reģistrēšanās konkursiem

(no 10. februāra līdz 12. martam vietnē https://skola.liepu.lv)

Konkurss “Viedās tehnoloģijas” studentiem

(konkurss notiks pirmdien, 23. martā, Liepājas Universitātes galvenajā ēkā, Lielā ielā 14, laiks tiks precizēts)

Konkurss “Algoritmiņš” 4. – 8. klašu skolēniem

(konkurss notiks otrdien, 24. martā, Liepājas Universitātes galvenajā ēkā, Lielā ielā 14, iespējamie pulksteņa laiki 10.00, 12.00, 14.00 vai 16.00 un Jelgavā (skat. nolikumu).)

Programmēšanas konkurss skolēniem

(konkurss notiks trešdien, 25. martā no 11.00 līdz 14.00, Liepājas Universitātes galvenajā ēkā, Lielā ielā 14)

Programmēšanas konkurss skolotājiem

(konkurss norisinās neklātienē no 20. februāra līdz  19. martam vietnē datorika.liepu.lv, pēdējie uzdevumu risinājumi jāiesniedz līdz 19. marta plkst. 20.00)